10.9.2016

Podporují mě

Bohuslav_Sobotka_Senate_of_Poland_01_250Mgr. Bohuslav Sobotka, předseda Vlády České republiky

Ivana Cabrnochová je senátorkou za Stranu zelených a ČSSD, když v roce 2014 v Senátu vystřídala Jaromíra Štětinu. Od té doby jsme se s Ivanou sešli na řadě jednání a já jsem vždy oceňoval její přehled a postřeh. Obě tyto vlastnosti se v politice velmi cení. A co na Ivě Cabrnochové mimořádně oceňuji? Že se snaží prospívat svému obvodu, Praze 10, Dubči a Štěrboholům, prosazovat zájmy jeho obyvatel a že řadu zákonů konzultuje se svými voliči, se spolky i s profesními organizacemi. Takto by se měl chovat správný politik.

.

.

.

stech_250Milan Štěch, předseda Senátu:

Ivana Cabrnochová si práci v Senátu velmi rychle osvojila a aktivně se do ní zapojuje jak ve výborech, tak na plenárních schůzích. Je vidět, že se před hlasováním rozhoduje na základě poznatků ze svého senátního obvodu a zkušeností z komunální politiky. Nechová se ideologicky, ale výhradně s ohledem na prospěch občanů, které zastupuje. I proto podporuji její kandidaturu v nadcházejících volbách.

 

 

 

 

 

laska250Mgr. Václav Láska, senátor:

S Ivanu Cabrnochovou jsme v Senátu nejmladší senátor a senátorka. A dosud jsme spolu sdíleli společnou kancelář. Takový senátní junior tým. Byla to vždy spolupráce příjemná a doufám, že i pro naše voliče užitečná. Já se na Ivanu mohl kdykoli obrátit v oblastech, kterým moc nerozumím. Třeba ve zdravotnictví a sociálních otázkách. Ona ode mne zase brala rady z oblasti justice nebo ozbrojených složek. Moc bych si přál, aby tahle naše spolupráce mohla pokračovat i po říjnových senátních volbách.

.

.

.

.

Hyánek250

prof. MUDr. Josef Hyánek, DrSc. špičkový expert na biochemii, hematologii a imunologii, Nemocnice Na Homolce, obyvatel Malešic

Letos mi je 83 let a s Ivanou Cabrnochovou se znám více jak 20 let. Začínala v oddělení klinické biochemie, hematologie a imunologie Nemocnice Na Homolce, které jsem jako primář vedl. Spolupracovali jsme nejen při běžném provozu nemocnice, ale i na výzkumných projektech zaměřených na rizikové faktory ohrožující těhotné maminky a jejich ještě nenarozené děti. Na Ivě oceňuji její činorodost a dobré srdce, které neokoralo ani během nočních směn v laboratoři, ani na radnici a v Senátu. Bedlivě sleduji práci Ivany Cabrnochové, která je – hrozné si to uvědomit – o polovinu mladší než já… Podporuji jí v jejích aktivitách. Věřím, že se po jejím zvolení sejdeme v Senátu a budeme spolupracovat na tom, aby naše společnost byla zdravější než dnes.

.

.

.

.

Porizkova_1_250Ladislava Pořízková, česká reprezentantka v tenise na vozíku (od roku 2012 dodnes nejlepší Češka ve světovém žebříčku), obyvatelka Záběhlic

S Ivou Cabrnochovou se známe od dětství. Už tehdy to byla prima holka a je prima doteď. V dětství jsme spolu hrály házenou za TJ Astra. V období maturity mi byla diagnistikovaná roztroušená skleróza a ta mě upoutala na vozík. Nadále jsme se však s Ivou vídaly na Zahradním Městě a já jsem ráda, že mám takovou radní a senátorku. Když kdokoliv potřebuje, tak mu bez řečí pomůže. Nelituje času, aby mohla prospět druhým. K tomu má tři děti a všechno v pohodě zvládá, i když mi uniká, jak to dokáže. Těší mě, že Iva brání Prahu 10 před těmi developery, kteří by naší krásnou městskou část chtěli jen vytěžit. Iva Cabrnochová brání Trojmezí před zástavbou a na rozdíl od jiných však dokáže nejen mluvit do televize, ale také razantně jednat. Jsem ráda, že se známe a že jí můžu všem doporučit v říjnových senátních volbách.

.

.

.

Novak250Ing. Vladimír Novák, starosta Městské části Praha 10, obyvatel Strašnic

Jsem hrdý na to, že členka Strany zelených Ivana Cabrnochová obhajuje svůj mandát v Senátu opět pod hlavičkou koalice ČSSD-SZ. Sleduji ji od první chvíle, kdy byla v roce 2006 zvolena do zastupitelstva. Velmi rychle pochopila, že politika není prostor pro prázdné řeči, ale je to služba občanům. Je to pracovitá a energická žena, se kterou je radost spolupracovat a která do Senátu patří díky svému mládí i schopnostem. Držím jí palce a prosím vás, abyste v říjnových senátních volbách podpořili Ivanku Cabrnochovou. Obyvatelé z Prahy 10, Dubče a Šterbohol mají jasnou volbu – svou stávající senátorku.

.

.

.

 

zelene-noviny-2016-2strana-tiskMatěj Stropnický, předseda Strany zelených

Ivana deset let pracuje pro svůj obvod. V Praze 10 dokázala proměnit ulice Moskevská, Vršovická nebo V Olšinách. Magistrát a Žižkov, odkud jsem, se může učit, jak podobné věci dělat správně a v souladu s přáním občanů. Ivana dva roky pracuje v Senátu způsobem, který mi dělá radost. Její působení hodnotím velmi kladně a prosím obyvatele Prahy 10, Dubče a Štěrbohol, aby jí vyslali do Senátu i na další volební období.

.

.

.

.

.

Eliska_Wagnerova_in_2012_250pxHEliška Wagnerová, senátorka, bývalá ústavní soudkyně

Ivana Cabrnochová byla, je, a doufám, že i bude mou kolegyní v Senátu. Je to v porovnání s většinou senátorů mladé děvče, které má v mnohých ohledech současnější pohled na svět než její o generace starší kolegové. Ne ve všem se shodneme, ale dokážeme spolu zajímavě diskutovat. Není to aktivistka, která na okolí křičí a obviňuje. Je to hotová a vyzrálá politička s vlastním názorem, kterou nepohnou lobbisté ani tlak okolí. Dokáže dohlédnout důsledky různých zákonů a nařízení a navrhovat užitečné změny. Prosím, zvolte Ivu do Senátu.

.

.

.

.

.

dienstbier250Jiří Dienstbier, ministr pro lidská práva
Vůle k radikální modernizaci spojená s jistotou v případě nepřízně osudu, to pro mě symbolizuje spojení zelené a sociálně demokratické politiky, které v Senátu zastupuje Ivana Cabrnochová. Budu rád, když toto spojení bude v Senátu nejen v její osobě pokračovat.